CZRU52C3V3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Comchip Technology
Raktáron: 0
Adatlap
Comchip Technology
Raktáron: 2 202
Adatlap
Zener dióda 3.3 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
0603/SOD-523F
CZRU52C3V3
DigiKey raktári szám
641-1024-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1024-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1024-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRU52C3V3
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CZRU52C3V3 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
25 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%