CZRUR52C3V3-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
Zener dióda 3.3 V 150 mW ±5% Felületszerelt 0603/SOD-523F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CZRUR52C3V3-HF
DigiKey raktári szám
CZRUR52C3V3-HF-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CZRUR52C3V3-HF
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CZRUR52C3V3-HF modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
25 µA @ 1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±5%