CPDU3V3UP
DigiKey raktári szám
641-CPDU3V3UPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-CPDU3V3UPCT-ND - Vágott szalag (CT)
641-CPDU3V3UPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CPDU3V3UP
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 8V 0603/SOD523F
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8V bilincs 5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt 0603/SOD-523F
Kategória
Teljesítmény elosztás
40W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
12pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V
Tokozás
2-SMD, kivezetés nélküli
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
8V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
5A (8/20µs)