SDM1100S1F-7
DigiKey raktári szám
SDM1100S1F-7DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SDM1100S1F-7DICT-ND - Vágott szalag (CT)
SDM1100S1F-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDM1100S1F-7
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt SOD-123F
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 100 V
Gyártói tokozás
SOD-123F
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
820 mV @ 1 A