ABPY00100505601Y00
DigiKey raktári szám
553-ABPY00100505601Y00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-ABPY00100505601Y00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-ABPY00100505601Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABPY00100505601Y00
Leírás
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
600 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 700mA 340mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
340mohm
Gyártó
Pulse Electronics
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
600 Ohms @ 100 MHz
Tulajdonságok
autóipar
Névleges áram (max.)
700mA