CDSU101A-HF megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Panjit International Inc.
Raktáron: 5 328
Adatlap
dióda 80 V 100mA Felületszerelt 0603/SOD-523F
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CDSU101A-HF
DigiKey raktári szám
641-CDSU101A-HFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSU101A-HF
Leírás
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 75 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kapacitás / Ur, F
3pF / 500mV, 1MHz
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
80 V
Gyártói tokozás
0603/SOD-523F
Vezetési áram (Io)
100mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 125°C
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 100 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség