IAUCN08S7N013ATMA1
DigiKey raktári szám
448-IAUCN08S7N013ATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
448-IAUCN08S7N013ATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
448-IAUCN08S7N013ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
IAUCN08S7N013ATMA1
Leírás
MOSFET_(75V 120V(
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 80 V 274A (Tj) 219W (Ta) Felületszerelt PG-TDSON-8-53
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,2V / 130µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
116 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
8402 pF @ 40 V
Teljesítményveszteség (max.)
219W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
80 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
7V, 10V
Gyártói tokozás
PG-TDSON-8-53
Rds On (max.) / Id, Ugs
1,3mohm / 88A, 10V