CDSU101A
DigiKey raktári szám
641-1002-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1002-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1002-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSU101A
Leírás
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 80 V 100mA Felületszerelt 0603/SOD-523F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDSU101A modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 75 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
3pF / 0,5V, 1MHz
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
80 V
Gyártói tokozás
0603/SOD-523F
Vezetési áram (Io)
100mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 100 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség