ATV02W360B-HF
DigiKey raktári szám
641-1664-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
641-1664-1-ND - Vágott szalag (CT)
641-1664-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATV02W360B-HF
Leírás
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SOD123F
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
58,1V bilincs 3,44A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-123F
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATV02W360B-HF modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
200W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Típus
Zener
Minősítés
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
36V
Tokozás
SOD-123F
Átütési feszültség (min.)
40V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
58,1V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,44A