HHXD250GRA221MHA0G
DigiKey raktári szám
565-HHXD250GRA221MHA0GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXD250GRA221MHA0GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXD250GRA221MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXD250GRA221MHA0G
Leírás
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 10000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Chemi-Con
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
autóipar
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
Rezgésgátló
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (alacsony frekvencián)
299 mA @ 120 Hz
Típus
Hibrid
Búgóáram (magas frekvencián)
2.3 A @ 100 kHz
Kapacitás
220 µF
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Névleges feszültség
25 V
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm
Rögzítés módja
Felületszerelt
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C