GYB1E221MCQ1GS
DigiKey raktári szám
493-17887-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
493-17887-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-17887-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GYB1E221MCQ1GS
Leírás
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GYB1E221MCQ1GS modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyártó
Nichicon
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Búgóáram (alacsony frekvencián)
345 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Búgóáram (magas frekvencián)
2.3 A @ 100 kHz
Típus
Hibrid
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C