EEH-ZA1E221P
DigiKey raktári szám
P15437TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
P15437CT-ND - Vágott szalag (CT)
P15437DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEH-ZA1E221P
Leírás
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
Részletes leírás
220 µF 25 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 27mohm 10000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEH-ZA1E221P modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (alacsony frekvencián)
345 mA @ 100 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
2.3 A @ 100 kHz
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Kapacitás
220 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,327" H. x 0,327" Sz. (8,30mm x 8,30mm)
Névleges feszültség
25 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
27mohm
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C