ELXY630ELL331ML20S
DigiKey raktári szám
565-1865-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ELXY630ELL331ML20S
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 63 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 8000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ELXY630ELL331ML20S modellek
Kategória
Minősítések
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
550 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
1.1 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
85 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Névleges feszültség
63 V
Max. magasság (beültetve)
0,787" (20,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
8000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C