EKZN101ELL681ML40S
DigiKey raktári szám
565-4150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKZN101ELL681ML40S
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 100 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EKZN101ELL681ML40S modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Búgóáram (alacsony frekvencián)
2.226 A @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
3.71 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
18 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Névleges feszültség
100 V
Max. magasság (beültetve)
1,634" (41,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C