EKY-101ELL681ML40S
DigiKey raktári szám
565-EKY-101ELL681ML40S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKY-101ELL681ML40S
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 100 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EKY-101ELL681ML40S modellek
Kategória
Felhasználás
Gyrt.
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.32 A @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
2.2 A @ 100 kHz
Csomagolás
Ömlesztve
Impedancia
27 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,634" (41,50mm)
Névleges feszültség
100 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C