100ZLH680MEFC16X40
DigiKey raktári szám
1189-2950-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
100ZLH680MEFC16X40
Leírás
CAP ALUM 680UF 20% 100V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 µF 100 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
100ZLH680MEFC16X40 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.573 A @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
2.86 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
27 mOhms
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Névleges feszültség
100 V
Max. magasság (beültetve)
1,654" (42,00mm)
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C