EKY-350ELL122ML20S
DigiKey raktári szám
565-EKY-350ELL122ML20S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKY-350ELL122ML20S
Leírás
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1200 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 10000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EKY-350ELL122ML20S modellek
Kategória
Felhasználás
Gyrt.
Búgóáram (alacsony frekvencián)
1.518 A @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
2.53 A @ 100 kHz
Csomagolás
Ömlesztve
Impedancia
27 mOhms
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C