EEU-FM1V122L
DigiKey raktári szám
P12406-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-FM1V122L
Leírás
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Részletes leírás
1200 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 7000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEU-FM1V122L modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
2.904 A @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
3.63 A @ 100 kHz
Csomagolás
Ömlesztve
Impedancia
13 mOhms
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
1,260" (32,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
7000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C