EEU-FM1V122SB
DigiKey raktári szám
10-EEU-FM1V122SBCT-ND - Vágott szalag (CT)
10-EEU-FM1V122SBTB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-FM1V122SB
Leírás
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Részletes leírás
1200 µF 35 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 5000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEU-FM1V122SB modellek
Búgóáram (alacsony frekvencián)
2.64 A @ 120 Hz
Sorozat
Búgóáram (magas frekvencián)
3.3 A @ 100 kHz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Impedancia
17 mOhms
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
Méretek
0,630" átmérő (16,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
35 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C