OWPB-5220PA-35-18
DigiKey raktári szám
3949-OWPB-5220PA-35-18-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
OWPB-5220PA-35-18
Leírás
BUZZER PIEZO 18V 51.5MM TH
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású Piezo 18 V 50mA 3,5kHz 120dB / 18V, 10cm Furatszerelt NYÁK érintkezők
EDA / CAD modellek
OWPB-5220PA-35-18 modellek
Hangnyomásszint
120dB / 18V, 10cm
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi áram
50mA
Csatlakozó elhelyezkedése
fent
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Névleges feszültség
18 V
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Feszültségtartomány
60V (max.)
Méretek
2,028" átmérő (51,50mm)
Frekvencia
3,5kHz
Max. magasság (beültetve)
0,800" (19,30mm)