AS01508MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01508MS-SP11-WP-R
DigiKey raktári szám
668-1613-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AS01508MS-SP11-WP-R
Leírás
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 Ohms vevő Hangszóró 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz fent négyszögletes
EDA / CAD modellek
AS01508MS-SP11-WP-R modellek
Kategória
Hatásfok (módszer)
Érzékenység
Névleges teljesítmény
700 mW
Sorozat
Max. teljesítmény
1 W
Forma
négyszögletes
Típus
vevő
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Frekvenciatartomány
600 Hz ~ 20 kHz
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Saját rezonanciafrekvencia
600Hz
Méretek
0,591" H. x 0,433" Sz. (15,00mm x 11,00mm)
Impedancia
8 Ohms
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)