CMSH5-100HV TR13 PBFREE
DigiKey raktári szám
1514-CMSH5-100HVTR13PBFREETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1514-CMSH5-100HVTR13PBFREECT-ND - Vágott szalag (CT)
1514-CMSH5-100HVTR13PBFREEDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CMSH5-100HV TR13 PBFREE
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 5A SMC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 5A Felületszerelt SMC
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CMSH5-100HV TR13 PBFREE modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
SMC
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
5A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
800 mV @ 5 A