B3100Q-13-F
DigiKey raktári szám
31-B3100Q-13-FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-B3100Q-13-FCT-ND - Vágott szalag (CT)
31-B3100Q-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
B3100Q-13-F
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 3A Felületszerelt SMC
Kategória
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
100pF / 4V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
3A
Gyártói tokozás
SMC
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
790 mV @ 3 A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)