HSM8100JE3/TR13
HSM8100JE3/TR13
DigiKey raktári szám
150-HSM8100JE3/TR13TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
150-HSM8100JE3/TR13CT-ND - Vágott szalag (CT)
150-HSM8100JE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HSM8100JE3/TR13
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 8A Felületszerelt DO-214AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HSM8100JE3/TR13 modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
500 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
DO-214AB
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
8A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
780 mV @ 8 A