PTS645SM95SMTR92 LFS
DigiKey raktári szám
CKN10822TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN10822CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN10822DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS645SM95SMTR92 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
PTS645SM95SMTR92 LFS modellek
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Működtetési erő
160gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Tulajdonságok
Kék működtető elem
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
9,50mm