PTS645SK95SMTR92 LFS
PTS645SK95SMTR92 LFS
PTS645SK95SMTR92 LFS
DigiKey raktári szám
CKN10819TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN10819CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN10819DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS645SK95SMTR92 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS645SK95SMTR92 LFS modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
9,50mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Sorozat
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
260gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC