PTS645SM43SMTR92 LFS
PTS645SM43SMTR92 LFS
PTS645SM43SMTR92 LFS
DigiKey raktári szám
CKN9112TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN9112CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN9112DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS645SM43SMTR92 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS645SM43SMTR92 LFS modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
160gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Tulajdonságok
Kék működtető elem
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
4,30mm