PTS645TL43-2 LFS
DigiKey raktári szám
CKN9096-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS645TL43-2 LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA / CAD modellek
PTS645TL43-2 LFS modellek
Külső méretek
6,00mm x 6,00mm
Csomagolás
Ömlesztve
Működtetési erő
130gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Tulajdonságok
Földelőtű
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtető elem anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Működtető elem típusa
standard
Mechanikai élettartam
100,000 ciklus
Rögzítés módja
Alap típusszám
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
4,30mm