PF0011/15/63
DigiKey raktári szám
708-1332-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0011/15/63
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Lemezvastagság
0,059" (1,50mm)
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC