PF0011/20/63
PF0011/20/63
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/20/63
DigiKey raktári szám
708-2587-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0011/20/63
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,250" (6,3mm)
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Lemezvastagság
0,079" (2,00mm)
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC