PF0011/15/48 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bulgin
Raktáron: 0
Adatlap
Bulgin
Raktáron: 0
Adatlap
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Bulgin IEC Connectors Available at Digi-Key
PF0011/15/48
DigiKey raktári szám
PF0011/15/48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PF0011/15/48
Végződtetés
Gyorscsatlakozó - 0,189" (4,8mm)
Panelkivágás mérete
Négyszögletes - 27,30mm x 31,12mm
Lemezvastagság
0,059" (1,50mm)
Névleges áramerősség - tápcsatlakozó
10A
Névleges feszültség - tápcsatlakozó
250VAC