ACPL-217-50DE
DigiKey raktári szám
516-2894-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
516-2894-1-ND - Vágott szalag (CT)
516-2894-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACPL-217-50DE
Leírás
OPTOISOLTR 3.75KV 1CH TRANS 4-SO
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Optoizolátor Tranzisztor Kimenet 3750Vrms 1 Csatorna 4-SO
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACPL-217-50DE modellek
Kategória
Kimenet típusa
Tranzisztor
Gyártó
Broadcom Limited
Kimeneti feszültség (max.)
80V
Digi-Reel®
Kimeneti áram / csatorna
50mA
Alkatrész státusza
Aktív
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,2V
Csatornák száma
1
Max. nyitóirányú DC áram (If)
50 mA
Szigetelési feszültség
3750Vrms
Uce(sat) (max.)
400mV
Csatolási tényező (min.)
300% / 5mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 110°C
Csatolási tényező (max.)
600% / 5mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bekapcsolási / kikapcsolási idő (tip.)
3µs, 3µs
Tokozás
4-SOIC (0,173", 4,40mm széles)