TC33X-1-501E nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
500 Ohms 0,15W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TC33X-1-501E
DigiKey raktári szám
TC33X-1-501ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TC33X-1-501ECT-ND - Vágott szalag (CT)
TC33X-1-501EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC33X-1-501E
Leírás
TRIMMER 500 OHM 0.15W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TC33X-1-501E modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Gyártó
Fordulatok száma
1.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenállás
500 Ohms
Végződtetés módja
J-kivezetés
Teljesítmény (Watt)
0,15W
Méretek
Négyszögletes - 0,150" x 0,142" előlap (3,80mm x 3,60mm)
Tűrés
±25%