SSPT7F-7PF20-R
DigiKey raktári szám
728-1065-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
728-1065-1-ND - Vágott szalag (CT)
728-1065-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSPT7F-7PF20-R
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±20ppm kristály 7pF 65 kOhms 4-SMD, Lapos kivezetés, 3 kivezetés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SSPT7F-7PF20-R modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
65 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
4-SMD (6,7x1,5)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,264" H. x 0,059" Sz. (6,70mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)
Terhelő kapacitás
7pF