TC33X-2-501G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
500 Ohms 0,15W J-kivezetés Felületszerelt Trimmer potenciométer Cermet 1.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TC33X-2-501G
DigiKey raktári szám
TC33X-2-501G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC33X-2-501G
Leírás
TRIMMER 500 OHM 0.15W J LEAD TOP
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TC33X-2-501G modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±250ppm/°C
Ellenállás
500 Ohms
Teljesítmény (Watt)
0,15W
Méretek
Négyszögletes - 0,150" x 0,142" előlap (3,80mm x 3,60mm)
Tűrés
±25%