SRP3212A-R47M
DigiKey raktári szám
118-SRP3212A-R47MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP3212A-R47MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP3212A-R47MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP3212A-R47M
Leírás
FIXED IND 470NH 7A 19 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 nH árnyékolt Induktor 7 A 19mohm max. 1210 (3225 metrikus) Lapos vezeték
Kategória
Q / frekvencia
3 / 100kHz
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
100MHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Tulajdonságok
Lapos vezeték
Tűrés
±20%
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Telítési áram
8,2A
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Árnyékolás
árnyékolt
Alap típusszám
Egyenáramú ellenállás (DCR)
19mohm max.