VCUA32251BR47MS6
DigiKey raktári szám
2037-VCUA32251BR47MS6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2037-VCUA32251BR47MS6CT-ND - Vágott szalag (CT)
2037-VCUA32251BR47MS6DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VCUA32251BR47MS6
Leírás
FIXED IND 470NH 4.6A 22 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 nH árnyékolt Induktor 4.6 A 22mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
22mohm max.
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 165°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
1 MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1210
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
7A