HMLQ32251B-R47MS
DigiKey raktári szám
2037-HMLQ32251B-R47MSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2037-HMLQ32251B-R47MSCT-ND - Vágott szalag (CT)
2037-HMLQ32251B-R47MSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HMLQ32251B-R47MS
Leírás
FIXED IND 470NH 5.8A 22 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 nH árnyékolt Induktor 5.8 A 22ohm max. 1210 (3225 metrikus)
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
22ohm max.
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Induktivitás
Gyártói tokozás
1210
Tűrés
±20%
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
7A