SRP2012TMA-2R2M
DigiKey raktári szám
118-SRP2012TMA-2R2MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
118-SRP2012TMA-2R2MCT-ND - Vágott szalag (CT)
118-SRP2012TMA-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRP2012TMA-2R2M
Leírás
FIXED IND 2.2UH 2.5A 126 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Induktor 2.5 A 126mohm max. 0806 (2016 metrikus) Lapos vezeték
Kategória
Q / frekvencia
10 / 1MHz
Gyrt.
Saját rezonanciafrekvencia
40MHz
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Mag anyaga
Tulajdonságok
Lapos vezeték
Tűrés
±20%
Tokozás
0806 (2016 metrikus)
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Telítési áram
2,7A
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Árnyékolás
árnyékolt
Alap típusszám
Egyenáramú ellenállás (DCR)
126mohm max.