DFE2MCAH2R2MJ0L
DigiKey raktári szám
490-18397-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18397-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18397-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DFE2MCAH2R2MJ0L
Leírás
FIXED IND 2.2UH 1.4A 169 MOHM
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.4 A 169mohm max. 0806 (2016 metrikus)
Egyenáramú ellenállás (DCR)
169mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
1,7A