DFE201612PD-2R2M=P2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | DFE201612PD-2R2M=P2 |
Leírás | FIXED IND 2.2UH 1.2A 172 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.2 A 172mohm max. 0806 (2016 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | DFE201612PD-2R2M=P2 modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 172mohm max. |
Sorozat | Minősítések AEC-Q200 |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 0806 (2016 metrikus) |
Induktivitás | Gyártói tokozás 806 |
Tűrés ±20% | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Névleges áram (Amper) | Max. magasság (beültetve) 0,047" (1,20mm) |
Telítési áram 1,7A | Alap típusszám |