CDSOD323-T24S
DigiKey raktári szám
CDSOD323-T24STR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOD323-T24SCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOD323-T24SDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOD323-T24S
Leírás
TVS DIODE 24VWM 49VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
49V (tipikus) bilincs 12A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
EDA / CAD modellek
CDSOD323-T24S modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
500W
Kapacitás / frekvencia
88pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
49V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
12A (8/20µs)