DLW21SN900HQ2L
DigiKey raktári szám
490-5134-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5134-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5134-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLW21SN900HQ2L
Leírás
CMC 280MA 2LN 90 OHM SMD
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 90 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 410mohm
EDA / CAD modellek
DLW21SN900HQ2L modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
410mohm
Névleges DC feszültség
20V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)
Max. magasság
0,055" (1,40mm)
Impedancia / frekvencia
90 Ohms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
280mA