CAY16-472J4LF
DigiKey raktári szám
CAY16-472J4LFTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CAY16-472J4LFCT-ND - Vágott szalag (CT)
CAY16-472J4LFDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAY16-472J4LF
Leírás
RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 1206
Részletes leírás
4,7k Ohm ±5% 62,5mW Teljesítményveszteség elemenként izolált 4 Ellenállás háló/tömb ±200ppm/°C 1206 (3216 metrikus), Konvex, hosszú oldalsó kontaktusok
EDA / CAD modellek
CAY16-472J4LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
62,5mW
Hőmérsékleti koefficiens
±200ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Ellenállás (Ohm)
4,7k
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)