4611X-101-103LF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
10k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 10 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 11-SIP
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
4611X-101-103LF
DigiKey raktári szám
4611X-101-103LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4611X-101-103LF
Leírás
RES ARRAY 10 RES 10K OHM 11SIP
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
4611X-101-103LF modellek
Kategória
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Gyártó
Bourns Inc.
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
11-SIP
Áramkör típusa
Busz
Gyártói tokozás
11-SIP
Ellenállás (Ohm)
10k
Méretek
1,098" H. x 0,098" Sz. (27,89mm x 2,49mm)
Tűrés
±2%
Max. magasság (beültetve)
0,200" (5,08mm)