L78L33ACZTR
DigiKey raktári szám
497-16176-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-16176-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
L78L33ACZTR
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 100mA TO-92-3
EDA / CAD modellek
L78L33ACZTR modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
5.5 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
6 mA
PSRR
49dB (120Hz)
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Furatszerelt
Tokozás
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (formázott kivezetések)
Bemeneti feszültség (max.)
30V
Gyártói tokozás
TO-92-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V