4311R-101-103LF
DigiKey raktári szám
118-4311R-101-103LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
4311R-101-103LF
Leírás
RES ARRAY 10 RES 10K OHM 11SIP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10k Ohm ±2% 200mW Teljesítményveszteség elemenként Busz 10 Ellenállás háló/tömb ±100ppm/°C 11-SIP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
4311R-101-103LF modellek
Kategória
Érintkezők száma
11
Gyártó
Bourns Inc.
Teljesítményveszteség elemenként
200mW
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Áramkör típusa
Busz
Tokozás
11-SIP
Ellenállás (Ohm)
10k
Gyártói tokozás
11-SIP
Tűrés
±2%
Méretek
1,084" H. x 0,085" Sz. (27,53mm x 2,16mm)
Ellenállások száma
10
Max. magasság (beültetve)
0,195" (4,95mm)
Resistor-Ratio-Drift
50ppm/°C