VHK100W-Q24-S24
VHK100W-Q24-S24
VHK100W-Q24-S24
DigiKey raktári szám
179-VHK100W-Q24-S24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VHK100W-Q24-S24
Leírás
DC/DC CONVERTER 24V 100W
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 4,17A 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VHK100W-Q24-S24 modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
24V
Gyártó
Bel Power Solutions
Max. kimeneti áram
4,17A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
100W
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
85%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
4,23" H. x 4,01" Sz. x 1,50" M. (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V