SD-150C-24
DigiKey raktári szám
1866-4410-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD-150C-24
Leírás
DC/DC CONVERTER 24V 151W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 6,3A 72V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
6,3A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
151W
Sorozat
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
80%
Típus
zárt
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
72V
Méretek
7,83" H. x 4,33" Sz. x 1,97" M. (199,0mm x 110,0mm x 50,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
24V