CHB100W-24S24-CM
DigiKey raktári szám
2034-3468-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CHB100W-24S24-CM
Leírás
DC/DC CONVERTER 24V 100W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 4,17A 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CHB100W-24S24-CM modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
4,17A
Gyártó
Cincon Electronics Co. LTD
Teljesítmény (Watt)
100W
Sorozat
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
87,5%
Típus
zárt
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
3,98" H. x 2,54" Sz. x 1,03" M. (101,2mm x 64,6mm x 26,2mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cURus
Feszültség - 1. kimenet
24V